Biznes

Programy wspierające działanie firm

Przedsiębiorcy, zarówno małych jak i dużych firm wiedzą, jak istotna jest płynna praca. W codziennym zarządzaniu firmą uczestniczy grupa ludzi, których komunikacja między sobą jest kluczowym zagadnieniem. Odpowiednie programy, wspomagające nie tylko komunikację, ale i sprzedaż, fakturowanie, tworzenie analiz, kontrolowanie sklepów internetowych są niezbędne do prawidłowego działania każdego przedsiębiorstwa.

Na polskim rynku istnieje wiele firm oferujących wysokiej jakości programy dedykowane do firm. Ich profil może być ukierunkowany wyłącznie na dane zagadnienie (fakturowanie, tworzenie zestawień, baz danych), jak również mogą być bardziej kompleksowe, oferujące znacznie większą użyteczność. To waśnie te drugie są coraz częściej wybierane. Ich stałe urozmaicanie oraz ulepszanie sprawia, iż to właśnie one stanowią solidną podporę pracy każdego pracownika firmy. Wśród najczęściej wybieranych programów wymienia się takie jak Comarch erp optima oraz Comarch erp xl.

Comarch erp optima, Comarch erp xl – funkcjonalność na zróżnicowanym poziomie

Wśród dwóch najchętniej wybieranych produktów wymienia się Comarch erp optima, Comarch erp xl. Program Optima jest zoptymalizowany tak, aby spełniać wymogi różnorodnych branż: zarówno firm nastawionych na sprzedaż konkretnych produktów (np. przy pomocy sklepów internetowych), jak i firm oferujących dane usługi. Comarch erp xl to program obejmujący funkcje zawarte w Optima, ale z dodatkowymi funkcjami, np. gospodarką magazynową.

Niezwykle ważne jest, iż oba wymienione produkty oferują rozwiązania mobilne, co znacznie ułatwia pracę również poza biurem. Obecnie coraz więcej z nas pracuje zdalnie, również przy pomocy takich narzędzi jak tablety czy smartfony. Pamiętali o tym konstruktorzy programów Comarch, oferując nowoczesne narzędzia również dla osób “mobilnych”.

Program dla gastronomii – wygoda pracy!

Jedną z największych grup klientów pragnących skorzystać z nowoczesnego oprogramowania dla firm są lokale gastronomiczne. Program dla gastronomii dedykowany jest przede wszystkim do obsługi kas i rachunków. To, co wyróżnia ten rodzaj produktów to łatwość obsługi oraz duża funkcjonalność. Użytkownicy mogą przy jego pomocy wystawiać rachunki i paragony, korzystać z rozbudowanej konfiguracji uprawnień (dla kelnerów, barmanów, managerów). To także szansa na usprawnienie pracy za sprawą dzielenia rachunków czy też sprzedaży w konkretnych poziomach cenowych (np. Happy Hours, kiedy dane produkty są dostępne w obniżonych cenach).

Previous ArticleNext Article