Technologia

Tablet – doskonały prezent na święta

Tablety już od momentu pierwszej premiery na polskim rynku stały się ulubionym przez wielu z nas prezentem. Te zaawansowane technicznie i bajecznie kolorowe urządzenia mogą stać się niezastąpionym przyjacielem naszego syna czy córki podczas nauki , rozrywki, czy w kontaktach z otaczającym światem.
Ale wielu rodzicom zakup tableta w sklepie internetowym z tabletami (www.techsat24.pl) kojarzy się z bardzo znaczącym wydatkiem rzędu 1000 – 1500 złotych. Czy tak jest naprawdę?

Jaki tablet na prezent – ceny

W ofertach sklepów internetowych dostępne jest wiele tabletów. Wystarczy tylko przejrzeć ich witryny firmowe czy zapoznać się z oferta przesyłanych cyklicznie na naszą skrzynkę mailową ofert.

Popularne tablety PC
Tablet PC 2w1

Okaże się, że najtańsze 7 calowe tablety kupimy już w cenie około 200 złotych, te większe 10 calowe w przedziale 400 – 500 złotych, aż po najdroższe urządzenia Ipad spod znaku Apple czy tablety Samsung Galaxy, których cena zbliża się do ceny dobrego laptopa średniej klasy.

Bardzo często kuszącą dla nas okazją może być zakup taniego, niefirmowego tableta podczas promocji, czy wyprzedaży w sklepie typu Biedronka czy Kaufland, ale należy być świadomym, że specyfikacja techniczna tych urządzeń jest naprawdę kiepska i zubożona w porównaniu z modelami dostępnymi w regularnej ofercie. I często nie wystarcza do zakładanych przez nas wcześniej celów i potrzeb.
A jego późniejsza rozbudowa czy modernizacja jest bardzo ograniczona (lub wręcz niemożliwa) lub kosztowna.

Tablet – doskonały prezent dla dziecka

Dzieci, a w szczególności nastolatkowie są zwolennikami zakupu jak najdroższego i najbardziej okazałego tabletu. Koniecznie wyposażonego w mocny procesor i całą masę dodatków.
Nie zawsze jednak taki zakup jest logicznie i ekonomicznie uzasadniony. Należy zweryfikować oczekiwania dziecka z faktycznymi jego potrzebami. I dopiero wtedy dokonać racjonalnego wyboru.
Trzeba zwrócić uwagę również na inne jego aspekty, jak możliwość jego uszkodzenia podczas eksploatacji, czy koszty ewentualnych napraw. Tak więc wybierając tablet z najwyższej półki rekomenduję zachować stosowny umiar.

Previous ArticleNext Article
https://aaron.net.pl/loft-w-twoim-domu-od-hokerow-do-kuchni-po-industrialne-stoliki-kawowe-loft/ https://aaron.net.pl/magiczny-klimat-tarasu-sekret-stojacy-za-ogrzewaczem-gazowym/ https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/