Turystyka

Weekend w górach – jakie pasmo wybrać?

Weekendowe wypady w góry to świetna forma spędzenia wolnego czasu – w górach nie tylko odpoczniemy, ale także zadbamy o naszą kondycję i zdrowie. W Polsce nie brakuje ciekawych pasm – są one na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Osoby ceniące spokojniejsze szlaki powinny wybrać się w Bieszczady lub Gorce. Osoby rządne przygód zazwyczaj wybierają obszar Tatr. Jak zadbać o wypoczynek w tym regionie?

Udając się na Podhale większość z nas automatycznie zaczyna szukać noclegu w Zakopanem. Niestety, miasto to jest oblegane przez turystów, a ceny są niezwykle wysokie. Osoby ceniące ciszę i spokój z pewnością nie odpoczną w takim miejscu. Alternatywą jest szukanie noclegów poza Zakopanem i stworzenie sobie jednocześnie dobrej bazy wypadowej, by nie musieć spać w Zakopanem. Dobrym rozwiązaniem może okazać się Bukowina Tatrzańska, która zachęca kameralnym klimatem i bogata infrastrukturą.

Atrakcje w Bukowinie

Bukowina znana jest przede wszystkim z licznych stoków narciarskich i zaplecza sportowego dla narciarzy. W okresie letnim turyści z pewnością powinni wybrać się na przejażdżki rowerowe po okolicy – wiele tu ścieżek i szlaków pieszych. Szukając taniego noclegu warto przyjrzeć się jednej z najlepszych ofert – tanie noclegi Bukowina Tatrzańska.

Previous ArticleNext Article