Turystyka

Zaplanuj urlop w pięknej Bukowinie

Podhale to jeden z najpiękniejszych regionów w Polsce – górujące nad miastami Tatry to najwyższe góry w Polsce. Nie brak tu również atrakcji dla całej rodziny a każde miasto zapewnia bogatą bazę noclegową. To jednak Bukowina jest najchętniej wybierana przez osoby ceniące komfort i spokój. Dlaczego?

Skuteczny wypoczynek, aktywny czas na świeżym powietrzu

Bukowina leży w odległości kilkudziesięciu kilometrów od zimowej stolicy Polski – Zakopanego. Dzięki temu brak tu tłumów, miasto jest zaciszne a sami turyści mogą skutecznie wypoczywać. Oczywiście do Zakopanego można stąd szybko dojechać autokarami czy samochodem – jednak większość turystów szuka noclegów właśnie z dala od Krupówek. Spokojna atmosfera Bukowiny sprzyja aktywnego wypoczynkowi – turyści mogą korzystać z licznych stoków narciarskich w zimie, wiosną chętnie spacerują licznymi szlakami pieszymi ciągnącymi się daleko poza granice miasta. W Bukowinie nie brak też lokalnych restauracji i karcz, gdzie podawane są regionalne przysmaki.

Ze znalezieniem noclegu w Bukowinie nie będzie problemu. Jeśli szukasz miejsca dla siebie i swoich bliskich w rozsądnej cenie, sprawdź naszą ofertę – bukowina tatrzańska noclegi blisko basenów.

Previous ArticleNext Article