Dom i Wnętrze

Białe meble na taras mogą być praktyczne!

W magazynach i na stronach internetowych poświęconych ogrodom coraz częściej podziwiać możemy eleganckie, subtelne aranżacje oparte na rozbielonej palecie kolorystycznej. Nie ulega wątpliwości, że śnieżnobiałe meble w towarzystwie delikatnych kwiatów, krzewów i drzewek kwitnących na biało prezentują się imponująco. Jednak większość z nas rezygnuje z jasnych krzeseł, stołów i foteli z obawy o ich delikatną strukturę. Czy słusznie? Sprawdź!

 

Białe meble na taras – jakie wybrać?

Wbrew pozorom, nieskazitelne meble i dodatki wcale nie muszą niszczeć pod wpływem kontaktu z promieniowaniem UV, wilgocią, mrozem, mokrymi liśćmi spadającymi z drzew i unoszącymi się w powietrzu pyłkami. To, jak długo meble zachowają swoją pierwotną formę, zależy nie od ich koloru, ale jakości budulca.

Producenci wyposażenia outdoorowego oferują obecnie szeroki wybór wysokiej jakości mebli wykonanych z materiałów o podwyższonej trwałości. Wśród nich prym wiedzie technorattan – syntetyczne tworzywo inspirowane naturalnym rattanem. Technorattan za nic ma sobie pogodowe niedogodności, a utrzymanie go w nieskazitelnej czystości jest niezwykle proste. Jego zwarte, nieporowate włókna nie chłoną wody ani zanieczyszczeń, co znacznie ułatwia czyszczenie mebli. Możesz mieć pewność, że białe meble na taras zbudowane z tego materiału będą nienagannie prezentować się przez wiele lat intensywnego użytkowania.

 

Stwórz ogród marzeń!

Popularność technorattanu przekłada się na ofertę dostępnych mebli. Czołowe marki oferują nie tylko klasyczne komplety składające się ze stołów i krzeseł, ale również luksusowe leżanki, huśtawki w formie podwieszanych foteli, a nawet ekskluzywne kanapy. Dzięki meblom z technorattanu możesz stworzyć piękny ogród, który stanie się funkcjonalną strefą letniej rozrywki.

Previous ArticleNext Article