Zdrowie i Uroda

Rewolucja w odchudzaniu

Dążenie do szczupłej sylwetki przeważnie okupione jest wieloma wyrzeczeniami. Chcąc zgubić nadprogramowe kilogramy, stosujemy zachwalane w internecie „diety cud”, wyciskamy siódme poty na siłowni, pamiętamy o nawadnianiu i przestrzegamy zalecanej ilości snu… Niestety, mimo zmiany nawyków, stylu życia i kontrolowania się na każdym kroku, uzyskane efekty często nie są satysfakcjonujące. Jak skutecznie pozbyć się niechcianego tłuszczyku, a jednocześnie zadbać o swój organizm? Sprawdź nasze rady!

 

Innowacyjny sprzęt

Coraz większa rzesza przedsiębiorców prowadzących swoje kluby fitness i siłownie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, wzbogacając swoją ofertę o możliwość korzystania z innowacyjnych urządzeń do modelowania sylwetki. W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszy się nowoczesny sprzęt działający w oparciu o technologię Infra Red oraz Vacu Therm. Urządzenia wyglądają niepozornie i przypominają znane wszystkim rowerki, bieżnie albo orbitreki  o zabudowanej formie. Jednak trening na tego typu urządzeniach jest bardziej efektywny. Mięśnie zaangażowane w trening poddawane są działaniu podciśnienia oraz promieniowania podczerwonego, które zbawiennie wpływają na ciało. Już kilka krótkich sesji treningowych wystarczy, aby zobaczyć spektakularne efekty – obwód ud czy brzucha zmniejsza się, skóra staje się napięta, cellulit znika, poprawia się wydolność i krążenie krwi praz limfy.

 

Co czołowy producent urządzeń do modelowania sylwetki proponuje właścicielom siłowni?

Marka Body Space, producent urządzeń do modelowania sylwetki, proponuje właścicielom klubów fitness, siłowni i gabinetów odnowy biologicznej ciekawe warunki współpracy. Przedsiębiorcy, którzy zakupią innowacyjny sprzęt, mogą liczyć na profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach prowadzenia działalności, wartościowe szkolenia oraz materiały marketingowe.

Previous ArticleNext Article