Dom i Wnętrze

Budowa nowego domu z Hogerdom

Nowy dom nie musi wcale być super kosztowny. Zobacz, jak robi to Hogerdom, i co wyróżnia ofertę domów z prefabrykatów spośród innych tego typu ofert!

Mały wybór – wielka precyzja

Hogerdom w swojej ofercie na https://www.hogerdom.pl/ ogranicza się do konkretnych parametrów domów. Wszystkie z nich wykonywane są w systemie parterowym, o powierzchni od 51 do 166 mkw. Każdy z proponowanych domów budowany jest według jednego systemu. Klient ma możliwość wyboru opcji dodatkowych, takich jak zagospodarowanie terenu wokół, uprzątnięcie placu budowy, czy wykonanie spadzistego dachu za dodatkową opłatą. Skromny wybór opcji budowlanych to w przypadku Hogerdom ogromny atut. Klient nie obawia się, czy jego dom spełni wymogi ekologii i będzie rzeczywiście dobrze zaprojektowany. Może zobaczyć poprzednie realizacje i zyskać potwierdzenie, że te rozwiązania sprawdziły się już wcześniej.

Firma dzięki 27 latom doświadczenia w branży budowlanej opracowała niezawodny system budowania ścian, dachów, podłóg i okien. Dzięki temu daje solidną, aż 50-letnią gwarancję na konstrukcję swoich wyrobów!

Domy z prefabrykatów

Domy te budowane są z prefabrykatów. Posiadają tylko jedną kondygnację, co jest rozwiązaniem praktycznym, modnym i ekologicznym. Dzięki niewielkiej powierzchni i doskonałej bryle domy łatwo jest ogrzać, a także zaaranżować na własne potrzeby.

Prefabrykaty tworzone są w halach fabrycznych, dzięki czemu dom może zacząć powstawać w trakcie uzyskiwania pozwoleń na budowę, na przykład w czasie mroźnej zimy, kiedy normalne prace budowlane zwykle nie odbywają się. Po wykonaniu niezbędnych elementów, dom stawia się w ciągu zaledwie kilku dni do stanu deweloperskiego!

Oszczędność czasu i pieniędzy

Nie trać czasu na żmudne przeglądanie projektów domów i zdecyduj się na jeden, optymalny dla Ciebie i rodziny pod względem powierzchni. Architekci Hogerdom na stronie www.hogerdom.pl przedstawili rozkłady mieszkań, byś mógł mieć pogląd na to, jak będzie wyglądał Twój dom niebawem.

Dom zostanie postawiony w ciągu kilku dni, być mógł jak najszybciej wejść z ekipą wykończeniową i zabrać się do roboty. Ta metoda budowania domów przede wszystkim oszczędza czas. Innowacyjny sposób budowania ścian, dachów, okien i podłóg pozwala zwiększyć termoizolację budynku do maksimum. Dzięki temu ogrzewanie domu w sezonie zimowym nie jest tak kosztowne, a ciepło zatrzymywane jest wewnątrz budynku na długi czas. Właściciel domu nie odczuje, by różnica utrzymania domu pomiędzy sezonem letnim a zimowym była duża, a o to właśnie chodzi w taniej eksploatacji domu!

Previous ArticleNext Article