Dom i Wnętrze

Drzewa na ścianach, czyli kreatywne wieszaki w mieszkaniu

Bez drzew życie nie tylko byłoby smutne, ale przede wszystkim niemożliwe. Niestety, nie każdy z nas ma szansę podziwiać na co dzień leśne ostępy. Może więc warto zaprosić do mieszkania ozdoby swoim kształtem przypominające dostojne drzewa?

Wieszaki drzewa na ścianie

Drzewa, które chcemy wam pokazać, to nie tylko ozdoby, ale przede wszystkim wyjątkowo praktyczne wieszaki na ubrania. Łączą w sobie nie tylko ciekawy design, ale także funkcję użytkową. Świetnie sprawdzą się zwłaszcza w przedpokoju, ale nie tylko. W końcu nie od dziś wiadomo, że w aranżacji wnętrz ogranicza nas tylko nasza własna wyobraźnia.

Czarne, geometryczne drzewo

wieszak drzewo

Geometryczne wzory wciąż są w modzie! Postaw więc na ten wieszak-drzewo, nawiązujący do geometrycznych form i raz na zawsze odmień swój dom albo mieszkanie.

Drzewo na wietrze

drzewo

Kolejna propozycja nie jest geometryczna, a realistyczna. Czarne, smagane (na szczęście niewyczuwalnymi) podmuchami wiatru drzewo to ozdoba, która z pewnością wniesie sporo do mieszkania. Nam z niewiadomych przyczyn kojarzy się z Wodnikowym Wzgórzem – brakuje mu tylko małego stadka królików dzielnie stawiającego czoła nieprzychylnemu światu.

Czerwone drzewo

czerwony wieszak drzewo

Jeśli nie po drodze ci z czarnymi barwami, ten czerwony wieszak-drzewo będzie dla ciebie jak znalazł. Momentalnie wprowadzi trochę życia do każdego pomieszczenia.

Małe drzewko

drzewo

Ciężko zdecydować, czy ten wieszak to bardzo małe drzewko czy może jednak większy konar, ale jedno jest pewne – wygląda rewelacyjnie! Nam przywodzi na myśl westerny i spieczony słońcem Nowy Meksyk, ale oczywiście jak najbardziej jesteście uprawnieni do własnych skojarzeń.

Więcej ciekawych produktów znajdziesz w sklepie Kreatywny Warsztat z ozdobami na ścianę.

Previous ArticleNext Article