Dom i Wnętrze

Eleganckie dodatki w mieszkaniach – jak je wybierać?

Zwykło się mówić, że diabeł tkwi w szczegółach – powiedzenie to ma zastosowanie również w aranżacji wnętrz. Poza pięknymi meblami ważne jest dobranie odpowiednich dodatków, które nadadzą wnętrzom odpowiedniego charakteru. W zależności od naszych potrzeb warto poświęcić na to nieco czasu i wybrać elementy, które faktycznie urozmaicą nasze mieszkanie, a dodatkowo okażą się funkcjonalne.

Interesujący stolik kawowy!

Ważna jest inspiracja – tej szukajmy w magazynach wnętrzarskich oraz na portalach internetowych poświęconych dekorowaniu wnętrz. Wśród dodatków cieszących się największym zainteresowaniem wymienia się przede wszystkim oryginalne stoliki kawowe. Obecnie najmodniejsze są te inspirowane stylem skandynawskim, tj. łączące gładkie faktury oraz drewno. Wśród ciekawych stolików warto poszukać tych wzorowanych na… sylwetkach sów, zająców czy lisów! Takie stoliki z pewnością zaskoczą każdego gościa! Podobne rozwiązania oferują producentów barków. Barki szklane to idealne miejsce na przechowywanie czystych szklanek i karafek ulubionych alkoholi czy dodatków do nich.

Najprostsze rozwiązania są najlepsze – warto o tym pamiętać także podczas aranżowania okien. Zdecydowanie odchodzi się od ciężkich firan czy zasłon. Zamiast nich wykorzystywane są lekkie i funkcjonalne rolety.

Previous ArticleNext Article