Ciekawe

Ferie dla dzieci w Bukowinie Tatrzańskiej

Coraz więcej rodziców decyduje się na wysłanie swoich dzieci na zimowisko organizowane przez szkołę czy miejsce pracy. Takie wakacje odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanych opiekunów. Dzieci mają możliwość poznania nowego miejsca, skorzystania z oferty turystycznej. Co więcej – przebywają w gronie rówieśników, dlatego nie będą czuły się osamotnione bez towarzystwa rodziców.

Ferie w Bukowinie Tatrzańskiej mogą okazać się strzałem w dziesiątkę – ta wspaniała miejscowość wypoczynkowa pozwoli dzieciom spróbować swoich sił na stokach narciarskich i poznać uroki pięknych Tatr.

Jak przygotować dziecko do drogi?

Bukowina położona jest w sąsiedztwie polskich Tatr. Zima bywa tam mroźna oraz zaskakująca. Warto, aby dziecko miało przy sobie dodatkową parę ciepłych ubrań oraz bluzę lub polar. Kurtka dziecka powinna być puchowa lub też posiadać system ochrony przed wiatrem. Czapka i szalik są obowiązkowe! Podczas zimowiska dzieci na pewno będą zabierane na liczne spacery. Warto uczulić syna lub córkę na to, aby stosowało kremy ochronne na twarz. Jeśli dziecko zażywa leki konieczne jest poinformowanie o tym wychowawców.
Pragniesz spędzić urlop w Bukowinie? Sprawdź naszą ofertę – tanie noclegi Bukowina Tatrzańska.

Previous ArticleNext Article