Ciekawe

Galeria handlowa w Krakowie na Ruczaju

Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju

W Krakowie zrobienie większych zakupów to żaden problem. W mieście działa kilka galerii handlowych. W styczniu 2015 roku dołączyła do nich galeria handlowa Lubostroń na Ruczaju. 

Galeria handlowa Lubostroń w Krakowie na Ruczaju to doskonałe miejsce do zrobienia zakupów przez mieszkańców nie tylko dzielnicy, ale także innych osiedli Krakowa czy okolicznych miejscowości. Galeria jest siedzibą nie tylko licznych sklepów (także sklepu spożywczego) znanych marek, ale także lokali usługowych. Plusem jest to, że jest ona otoczona terenami zielonymi. Spacer w sobotnie popołudnie może być również okazją do zrobienia szybkich zakupów czy skorzystania z usług fryzjera. Już niebawem w sąsiedztwie galerii zostaną otwarte dwa ogródki jordanowskie. Będzie to jeszcze jednym jej atutem.

Do galerii mieszkańcy całego Krakowa mogą wygodnie dojechać własnym samochodem. Dla tych, którzy przyjadą na zakupy autem przygotowanych zostało ponad 100 miejsc parkingowych na zewnętrznym i podziemnym parkingu. Niedługo w galerii pojawią się nowe sklepy.

Previous ArticleNext Article