Ciekawe

Jak dbać o torby bawełniane z nadrukiem. Torba bawełniana gdzie kupić?

Torby bawełniane z nadrukiem lub bez weszły już na stałe do naszego życia. Stosujemy je coraz częściej i dlatego bardzo często wykorzystywane są jako gadżety reklamowe. Torby płócienne jeżeli są wykonane z atrakcyjnymi nadrukami na których nam zależy warto odpowiednio czyścić i postępować z nimi tak, aby służyły nam jak najdłużej. W pierwszej kolejności należy pamiętać, że nie są to produkty niezniszczalne i każda torba ma swoja odporność na spakowany w nią ciężar. Kolejnym warunkiem odpowiedniego dbania o torby bawełniane jest pranie ich w niskich temperaturach najlepiej na „lewej” stronie, nie suszenie w suszarkach i prasowanie na niskich temperaturach. Delikatne traktowanie sprawia że nadruk się nie uszkodzi, a naturalne materiały nie skurczą ponad miarę.

Torba bawełniana z logo, rodzaje toreb bawełnianych

Torby bawełniane z nadrukami to doskonały produkt marketingowy. Długi czas użytkowania przez klientów indywidualnych sprawia, że nasz przekaz jest obecny w przestrzeni dłużej niż na przykład papierowa ulotka. Torby reklamowe mają różny wygląd i wielkość. Mogą być również wykonane z różnych materiałów. Mogą być proste w kształcie prostokąta lub bardziej pojemne z dnem klockowym. Ciekawym rozwiązaniem jest dodatkowa torebka na spakowanie torby lub wewnętrzna ścianka w dużych torbach z dnem klockowym. Mogą mieć różny wygląd w zależności od rozmiarów grafiki, może to być logo firmy lub wybrany przekaz. Wybór jest bardzo duży i każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie.

Jak dbać o torby bawełniane z nadrukiem?

Torby bawełniane są bardzo wytrzymałe, nie zanieczyszczają środowiska są biodegradowalne i przy obecnej modzie na bycie eko stały się modnym dodatkiem do każdego stroju. Zarówno torby lniane jak i torby bawełniane wymagają specjalnego traktowania. Nie wymagają częstego prania, ale jeżeli musimy już je wyprać róbmy to w niskich temperaturach najlepiej obrócone na lewą stronę.

Gdzie kupić bawełniane torby z nadrukami?

Bawełniane torby z nadrukiem mogą być wykonane specjalnie dla danej osoby i są wtedy wyjątkowym prezentem, mogą być też częścią kampanii reklamowej czy polityki sklepu, który postawił na środowisko naturalne. Wybierając firmę której zlecimy wykonanie konkretnych toreb musimy zastanowić się nad formą jaka potrzebujemy i ilością jaka dla nas będzie najlepsza. Dodatkowym aspektem może być również termin realizacji zamówienia i opinie innych klientów.

 

Previous ArticleNext Article