Zdrowie i Uroda

Jak dobrać strój kąpielowy?

Przed nami czas planowania urlopu – lato. Planując go dobrze jest pomyśleć o liście potrzebnych na wyjazd rzeczy. Pierwszy na liście zawsze znajduje się strój kąpielowy.

Jak dobrać kostium kąpielowy?

Istotne są tutaj trendy. Równie ważne co one są potrzeby konkretnej sylwetki. Nie każdy może nosić stroje kąpielowe dwuczęściowe. Niektóre panie wolą zdecydowanie stroje jednoczęściowe, które więcej tuszują.Strój dwuczęściowy to jeden z najpopularniejszych, który króluje na plażach. Ten typ doskonale podkreśla biust. Dzięki niemu odkrywamy brzuch i pokazujemy plecy. Sprawia to, że nasza opalenizna jest równomierna. Wiele z tych strojów kąpielowych jest również bardzo zmysłowych. Eksponują atuty kobiecego ciała.

Kolor i fason

W przypadku strojów kąpielowych kolory mają duże znaczenie. Jest to szczególnie ważne, jeżeli chodzi o stroje kąpielowe dwuczęściowe. Warto pamiętać o tym, że kostiumy w jasnych kolorach np. kremowym czy białym, bardzo podkreślają opaleniznę. Skóra w nich wygląda pięknie. Wydaje się, że jest ona muśnięta słońcem. Kupując strój kąpielowy warto również zwrócić uwagę na jego fason. Istotne będzie czy biustonosz ma odpinane ramiączka czy też nie. Fiszbiny będą nadawać biustowi lepszy wygląd, unosząc go. Wiązanie u góry sprawi, że opalenizna pojawi się w innym miejscu. Biustonosz typu bandeau z wyjmowanymi wkładkami nada wygląd bardziej w stylu retro.

A co z majtkami?

Wyższe majtki od stroju kąpielowego pomogą ukryć większy brzuch. Te, które są bardziej wycięte przy nogach sprawią, że będą się one wydawać dłuższe. Majtki typu stringi sprawią, że bardziej opalone będą pośladki.Kolor majtek również ma znaczenie. Przy tym niekoniecznie góra i dół stroju muszą mieć ten sam kolor. Niektóre panie wolą mieszać górną i dolną część stroju kolorystycznie.

Dobierz górę i dół stroju

W wielu sklepach istnie możliwości dobrania góry i dołu stroju osobno. Taka opcja jest świetnym rozwiązaniem. Rzadko, która kobiet jest proporcjonalna. W praktyce oznacza to, że rzadko kiedy góra i dół stroju są z jednego kompletu. W związku z tym panie mają możliwość ich zakupu osobno. Przykładowo dół może mieć rozmiar M a góra 36B. Kobieta nie będzie miała idealnych kształtów. Mimo to będzie miała możliwość dopasowania stroju, który jest dla niej odpowiedni.

Reasumując warto zwrócić uwagę nie tylko na model stroju kąpielowego, ale również na jego kolor. Dobrze jest także dobierać stroje kąpielowe dwuczęściowe. Dzięki nim mamy możliwość zyskania opalenizny na większych obszarach ciała.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe.

Previous ArticleNext Article