Dom i Wnętrze

Jak odmienić oblicze sypialni?

Sypialnia powinna być dopasowana do naszych potrzeb – to miejsce, gdzie możemy się zrelaksować oraz wyciszyć. Warto wyposażyć ją w wygodne łóżko, komody na ubrania, szafę. Osoby ceniące relaks w sypialni nie powinny zapominać o szafkach nocnych oraz odpowiednio dopasowanych lampkach nocnych. Jak jednak nadać sypialni niepowtarzalny wygląd? Warto postawić na nietypowe dodatki!

Zdjęcia, obrazy, grafiki…

Na ścianach powinniśmy zawiesić zdjęcia lub obrazy, które przywołują dobre wspomnienia. Istotne jest jednak, aby nie przytłoczyć pomieszczenia zbyt wielkimi ramami czy ostrymi kolorami. Dodatki wybierajmy z głową, tak, aby nie zepsuć ogólnego wyglądu sypialni. Ciekawym rozwiązaniem mogą być również rolety na okna. Obecnie są one często ozdabiane licznymi motywami, np. roślinnymi. Rolety sprawdzą się tam, gdzie właściciele mieszkania nie przepadają za klasycznymi zasłonami w oknach.

Oryginalnym dodatkiem będzie także narzuta na łózko. Taka narzuta sprawdzi się w przypadku wykorzystywania sypialni również jako niewielkie biuro czy czytelnia. Narzuta ukryje pościel, ograniczy wnikanie brudu i kurzu. Dostępne na polskim rynku narzuty zachwycają kolorami i nadrukami.

Czytaj więcej: modnaposciel.pl.

Previous ArticleNext Article