Dom i Wnętrze

Jak samodzielnie ocenić jakość mebli łazienkowych?

Jak samodzielnie ocenić jakość mebli łazienkowych?

Znalezienie ładnych mebli łazienkowych nie jest dziś problemem. Nie brakuje ich ani w salonach łazienek, ani w sklepach internetowych. Ich ceny zwykle nie są wcale wygórowane, cieszyć może zaś i to, że mamy do czynienia z rozwiązaniami sprawdzającymi się znakomicie zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i w łazienkach o imponujących rozmiarach.

Wyposażenie łazienek powinno być jednak nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również trwałe. I choć może się wydawać, że ocena jego jakości jest zadaniem, które przerasta laika, wcale nie musi tak być. My również, podczas zakupów, możemy zwracać uwagę na pewne detale. Warto więc stawiać przede wszystkim na meble wykonane z tych materiałów, o których wiadomo, że są odporne na wilgoć. Nie zaszkodzi też, jeśli będziemy sięgać po rozwiązania przeciągnięte, dla poprawy ich bezpieczeństwa, lakierem poliuretanowym. Także tylna ścianka mebli może nam powiedzieć wiele na ich temat. Dobrze, jeśli jest nieco cofnięta i nie dotyka ściany samej łazienki, minimalizuje to bowiem ryzyko jej częstego kontaktu z parą wodną, a w dalszej perspektywie – gnicia.

Oferta DessiHome

Jeśli szukasz wyposażenia do łazienek w atrakcyjnej cenie sprawdź ofertę – wyposażenie łazienek Katowice.  Bogaty wybór płytek ceramicznych, luster, lamp oraz materiałów budowlanych.

 

Previous ArticleNext Article