Ciekawe

Jak utrwalić rodzinne wspomnienia?

Jak utrwalić rodzinne wspomnienia?

Jak sprawić, żeby piękne chwile spędzone z najbliższymi pozostały z nami na zawsze? Przecież – wszystko płynie, przepada w rzece przemijania. Szczególnie te cudowne i wypełnione momenty przemijają szybciej. Czas naprawdę okazuje się względny. Podlega naszemu doświadczaniu i od niego ściśle zależy. Czas ma charakter subiektywny – to my go odczuwamy na swój niepowtarzalny sposób.

Jak zatrzymać czas?

Czy możemy w jakiś sposób zatrzymać piękne chwile na dłużej? Albo najlepiej – na zawsze? Tak, pomocna w tym względzie okaże się fotoksiążka CEWE. Idealna metoda na to, żeby cieszyć się bez ustanku wspomnieniami, żeby powracać do wspaniałych zdarzeń. Nasze życie zamieniamy tutaj w ilustrowaną opowieść. Zatrzymamy w niej najważniejsze zdarzenia w naszym życiu rodzinnym: narodziny dzieci, śluby, urodziny, wakacje. Ale przecież nie tylko. Za pomocą fotografii opisujemy w takiej książce naszą codzienność – wypełnioną niepowtarzalnymi sensami.

Fotoksiążka to najlepszy prezent

Kiedy mamy rodzinę, zwłaszcza taką wielopokoleniową, to ciągle zdarzają się jakieś okazje do świętowania. Chrzty, rocznice, imieniny. Do tego jeszcze te szczególne dni jak Dzień Matki czy Dzień Babci. Obdarowujemy się także z okazji Bożego Narodzenia i już naprawdę brakuje nam pomysłów na oryginalny prezent.

Fotoksiążka to doskonały pomysł! Spodoba się każdemu. Młodym rodzicom, ukochanej żonie czy drogiemu mężowi, babci i dziadkowi. Wystarczy tylko wybrać odpowiednią opowieść. Obdarowana osoba powróci do niej wiele razy. Zapatrzy się i uśmiechnie. Poczuje raz jeszcze szczęście.

Zostańmy autorami własnych opowieści

Przekonamy się, że nie tylko dostawanie fotoksiążki jest przyjemne. Także tworzenie jej dostarczy nam wiele frajdy. Poczujemy się jak autorzy, którzy tworzą swoją własną historię.

Previous ArticleNext Article