Dom i Wnętrze

Jakie meble i stoliki do kawiarni wybrać?

Odpoczynek w kawiarni jest coraz bardziej doceniany przez Polaków. Możliwość relaksu przy filiżance kawy oferuje nam coraz więcej miejsc w Polsce. Kawiarnie są miejscem spotkań ze znajomymi, ale również przestrzenią, gdzie udajemy się samotnie, np. z książką czy z komputerem. Właściciele kawiarni powinni dbać o komfort swoich klientów i oferować im produkty na najwyższym poziomie. Jak zaaranżować kawiarnię, aby miejsce to przyciągało tłumy?

Wybierz odpowiednie meble

Właściciele kawiarni i restauracji chętni wykorzystują przestrzeń przed lokalem na zorganizowanie ogródka letniego. Takie miejsce przyciągnie tłumy, szczególnie w okresie upalnego lata. W ogródku możemy serwować chłodne napoje, ale również przekąski. Aby jednak stworzyć takie miejsce konieczne jest wybranie odpowiednich mebli i dodatków. Meble i stoliki do kawiarnina świeżym powietrzu muszą być odpowiednio zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci, działaniem niskich i wysokich temperatur, odporne na silne promieniowanie słoneczne. Wśród licznych propozycji znanych producentów warto rozważyć meble technorattanowe, które nie tylko prezentują się wspaniale, ale także zapewniają wysoki poziom komfortu.

Krzesła i stoliki technorattanowe

Technorattan jest tworzywem doskonale znanym w polskich ogrodach i na tarasach. Dawniej miał zastępować naturalny rotang, z czasem jednak stał się tak popularny, że na stałe zagościł w naszej przestrzeni wypoczynkowej. Technorattan jest tworzywem syntetycznym o nieporowatej strukturze – do jego wnętrza nie wnika brud czy wilgoć, czyszczenie zajmuje chwilę. Stelaż krzeseł i foteli technorattanowych tworzony jest z aluminium malowanego proszkowo – materiał ten jest niezwykle lekki, przez co podnoszenie czy przenoszenie mebli nie sprawia żadnego problemu.

Previous ArticleNext Article