Zdrowie i Uroda

Nifty

Nifty

Nifty (nieinwazyjny test płodowy TrisomY) to bezpieczny, prosty, a jednocześnie bardzo skuteczny test prenatalny, który umożliwia badania przesiewowe w kierunku określonych chorób genetycznych już od 10 tygodnia ciąży. Wykorzystując najnowszą technologię sekwencjonowania genetycznego, Nifty gwarantuje 99% dokładność dla trzech najczęstszych stanów trisomii występujących przy urodzeniu, którymi są zespół Downa, zespół Edwardsa i zespół Patau.

Konwencjonalne prenatalne badania przesiewowe, takie jak badania surowicy matki i USG, mają ograniczoną rozdzielczość i dokładność. Test nieinwazyjnej trisomii płodu łączy zoptymalizowany proces z lokalnie ważoną regresją wielomianową i hipotezami binarnymi. W porównaniu, z dostępnymi wcześniej metodami usuwania błędu GC oraz z kontrolą wewnętrzną, test Nifty jest dokładniejszy i bardziej niezawodny w wykrywaniu zarówno autosomalnych, jak i płciowych aneuploidii chromosomów u płodów. Możliwość wykonania testu oferuje dziś setki klinik i laboratoriów na terenie całej Polski.

Previous ArticleNext Article
https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/ lun.pl https://auto-dzban.pl/wyroznione-prawa/kalkulator-ubezpieczen-oc-jak-latwo-i-szybko-obliczyc-koszt-swojego-ubezpieczenia/