Technologia

Nowe możliwości, jakie daje Ci Internet

Nowe możliwości, jakie daje Ci Internet

Internet to dzisiaj przestrzeń, w której poruszamy się z wielką swobodą. Szukamy w nim znajomych, informacji, wiadomości, poszerzamy wiedzę. Internet to także nieskończona przestrzeń zakupowa – znajdziemy tu produkty spożywcze, książki, ubrania, zabawki, sprzęt sportowy, samochody, motocykle. Internet to także idealne miejsce do nauki. Obecne w polskiej sieci platformy e-learningowe są coraz chętnej wybierane przez osoby pragnące poszerzać swoją wiedzę.

Co warto wiedzieć o platformach e-learningowych?

Platformy e-learningowe to nic innego jak obszerne serwisy skierowane przede wszystkim do osób aktywnych zawodowo obraz studentów. Platformy oferują swoim użytkownikom odpłatne korzystanie z profesjonalnych szkoleń związanych z najpopularniejszymi zagadnieniami: programowaniem, obróbką zdjęć, projektowaniem 3D. Wśród najczęściej wybieranych wymienia się kursy Android od podstaw, kursy tworzenia prostych grafik, szkolenia związane z obróbką zdjęć w programach graficznych. Szkolenia podzielone są na poziomy, dzięki czemu każdy szybko znajdzie materiały dopasowane do swojego stopnia zaawansowania. Istotne jest to, że szkolenia tworzone są w języku polskim – ich autorami są polscy specjaliści w swoich branżach. Dzięki temu materiał będzie łatwy do przyswojenia. Wykupienie kursu oznacza, że zostanie on przypisany do naszego konta bezterminowo – będziemy mogli korzystać z niego w dowolnym dla nas momencie. Administratorzy portalu dodają, że największym zainteresowaniem cieszą się kursy programowania, w tym kursy Python od podstaw.

Czy korzystanie z platform e-learningowych nam się opłaci?

Zdecydowanie tak – poza wysokim poziomem oferowanych szkoleń w formie wideo możemy liczyć również na atrakcyjne ceny. Są one znacznie niższe niż w przypadku szkoleń oferowanych przez firmy szkoleniowe – koszt jednego szkolenia może wynieść tylko 99,00 zł!

Previous ArticleNext Article