Biznes

Skórzana galanteria – elegancka i wytrzymała

Zastosowanie skór naturalnych i ekologicznych do tworzenia codziennej galanterii i dodatków to świetny pomysł – dzięki zastosowaniu skór elementy codziennego użytku stają się bardziej szlachetne. Kalendarz wykonany ze skóry, etui czy teczka to także wspaniałe prezenty dla bliskiej osoby.

Kalendarz ze skórzaną oprawą

Coraz częściej kupujemy kalendarze książkowe: zastępują one zawodne gadżety elektroniczne, które nierzadko psują się w najmniej odpowiednim momencie. Kalendarz książkowy może być wykonany na zamówienie – coraz więcej topowych firm udostępnia taką możliwość. Na co zwracać uwagę kupując kalendarz? Z pewnością warto przyjrzeć się z bliska okładce – jeśli jest ona wykonana z naturalnej lub syntetycznej skóry możemy mieć pewność, że sam kalendarz będzie odporny na częste wyjmowanie i wkładanie do torby, przetarcia, uszkodzenia.
Przyjrzyjmy się z bliska również łączeniu kartek – najlepiej, jeśli będą one szyte. Szycie sprawi, że nawet wielokrotne kartkowanie nie wpłynie na integralność elementów.
Kupując kalendarze książkowe możemy przebierać w okładkach – od gładkich, aż po te ozdobione licznymi grafikami i aplikacjami. Producenci dbają o to, aby odzwierciedlały one najnowsze trendy.
Więcej na javro.pl.

Previous ArticleNext Article