Zdrowie i Uroda

Stomatologia estetyczna – piękny uśmiech w zasięgu ręki

 

Stomatologia estetyczna cieszy się coraz większym powodzeniem – i nie bez przyczyny. Powoli coraz więcej pacjentów odkrywa, że zadbane zęby i równy i biały uśmiech sprawiają, że nie tylko są zdrowsi, ale także nabierają pewności siebie.

Licówki – uśmiech jak nowy

Założenie licówek nie jest zabiegiem trudnym ani specjalnie inwazyjnym, a jego efekty potrafią być zachwycające. Dzięki licówkom, czyli cieniutkim płytkom umieszczanym na powierzchni zębów, zamaskować można nie tylko pęknięcia i ubytki, ale także zmienić kolor zębów na jaśniejszy. To prosty sposób na wyrównanie uśmiechu i przywrócenie mu harmonijnego wyglądu.

Wybielanie – olśniewaj bielą zębów

Osoby, które chcą poprawić wygląd swoich zębów, najczęściej wskazują na zbyt ciemny kolor szkliwa jako największy problem estetyczny. Na szczęście w większości przypadków można temu zaradzić poprzez wybielanie. Ale uwaga! Kolor szkliwa twoich zębów zależy nie tylko od nabytych przebarwień, to także cecha osobnicza i nawet najlepsze wybielanie nie zmieni koloru twojej kości. W takim wypadku konieczne będzie założenie licówek.

Wypełnienia kosmetyczne – zęby nie do poznania

Sposobem na niespecjalnie estetyczne ubytki w strukturze zębów są wypełnienia kosmetyczne. Radzą sobie one nie tylko z tradycyjnymi uszczerbkami, poprzez ich prawidłowe zastosowanie i dzięki nowoczesnym materiałom, można także je wykorzystać do poprawy ogólnej struktury uzębienia.

Źródło: estetiq.opole.pl

Previous ArticleNext Article