Dom i Wnętrze

Tapety designerskie – czyli ściana jest najważniejsza!

Tapety designerskie - czyli ściana jest najważniejsza!

Przywykliśmy się, że ściana spełnia tylko rolę tła oraz dopełnienia dla wielu innych elementów wyposażenia wnętrz, czyli mebli, zasłon, obrazów lub tkanin. Czasami warto jednak zmienić swoje przyzwyczajenia i urządzić dom nieszablonowo oraz bardzo nowocześnie. Potraktujmy wreszcie nasze ściany jako główną część dekoracji wnętrz, jako element dominujący i podporządkowujący sobie cały design. Pomocne w takiej właśnie metamorfozie z całą pewnością będą tapety, szczególnie te designerskie, o bardzo artystycznym wzornictwie. Tapety w aranżacjach wnętrz od kilku lat są niezmiernie popularne, a klienci stali się bardziej wymagający i poszukują indywidualnych oraz bardziej oryginalnych wzorów.

Jakie wzory tapet będą idealne do dekoracji designerskich wnętrz?

Najbardziej modne tapety w ostatnim czasie zawierają printy roślinne oraz zwierzęce, szczególnie te egzotyczne. Liście palm czy też bananowców, rajskie ptaki, to tylko niektóre wzory dostępne w designerskich oraz popularnych pracowniach. Często pojawiają się one w rozmiarze XXL co sprawia, że ściany tak udekorowane stają się odrealnione zupełnie jak z innego świata. Ten trend możemy również spotkać na tkaninach dekoracyjnych, takich jak obrusy, poszewki czy też obicia.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to sprawdź ofertę firmy Walltime. Oferowane przez tą firmę produkty są dopracowane z największą starannością oraz dbałością o każdy najmniejszy detal, natomiast wzory jakie tam znajdziemy są autorskie, własnoręcznie tworzone przez zdolnych oraz bardzo profesjonalnych ludzi. Sprawdź na – designerskie tapety ścienne.

Previous ArticleNext Article