Technologia

Wygodne i trwałe magnesy na samochód – Brooklyn

Kierowcy uwielbiają ozdabiać swoje samochody. Niektórzy wykorzystują do tego celu felgi, wybierając te najwyższej jakości lub wykończone w ciekawy sposób, inni z kolei chętnie personifikują własne auto, naklejając jakieś emblematy podkreślające ich przynależność do wybranej grupy czy też zwracające uwagę na konkretne problemy społeczne. Jednak większość z tych zdobień trwale uszkadza lakier, o czym właściciele samochodu przekonują się zazwyczaj dopiero wtedy, gdy oznaczenie trzeba zdjąć ze względu na stan techniczny.

Dlaczego naklejki niszczą lakier


Kto nie widział na samochodzie naklejki z hasłem informującym, że motocykliści są wszędzie albo z sarkastycznym przyzwoleniem na spowodowanie stłuczki, bo samochód jest prezentem od teściowej? Na samochodach pojawiają się różne treści, które zwykle są tradycyjnymi naklejkami. Wydrukowane na specjalnej, cienkiej folii muszą być przytwierdzone do podłoża, w przypadku samochodu – do lakieru, co umożliwia klej kanalikowy. Kontakt z różnymi czynnikami atmosferycznymi pogarsza jakość wydruku na naklejce, a jednocześnie działa również na klej, który wchodzi w reakcję z lakierem. Po zdjęciu naklejki pojawia się problem w postaci plamy na lakierze. Jednocześnie każdy z wymienionych przekazów może być wykonany na folii z podkładem magnetycznym. Magnesy na samochód – Brooklyn do mocowania wykorzystują zjawisko magnetyzmu, zatem takie reklamy czy informacje można bardzo szybko zdejmować i przytwierdzać w nowym miejscu, bez szkody dla samochodu.

Miłośnicy naklejek twierdzą, że naklejka jest bardzo cienka. To prawda, ma zwykle 0,1 mm grubości, jednak mata magnetyczna, którą wykorzystuje się w magnesach na samochód – Brooklyn, ma grubość do 0,7 mm, co dodatkowo zapewnia jej trwałość i możliwość wielokrotnego zakładania i zdejmowania. Wytrzymałość materiału, z którego wykonuje się magnesy na samochód, zapewnia trwałość nawet bardzo skomplikowanym wzorom. Przy zlecaniu wykonania reklamy czy hasła w postaci magnesu na samochód należy jedynie pamiętać, że magnesy nie mogą przekraczać ustalonej przez producenta magnesów wielkości.

Ja kupiłem swoje magnesy na auto tutaj magnesy na samochód – Brooklyn

Previous ArticleNext Article