Dom i Wnętrze

Zestaw mebli ogrodowych technorattan

Piękny ogród czy taras nie obejdzie się bez odpowiednio dobranych mebli – pozwolą one na odpoczynek po długim dniu w pracy, relaks w ciągu upalnej soboty. Odpowiednio zaaranżowany ogród sprawi, że chętnie będą spędzać w nim czas nasi bliscy. Kluczem do sukcesu są meble – jakie wybrać? Co obecnie cieszy się największym zainteresowaniem wśród kupujących?

Zestawy technorattanowe – odporne na zmienne warunki atmosferyczne

Bez wątpienia to technorattan jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych tworzyw przez klientów sklepów z meblami ogrodowymi. Technorattan jest nie tylko eleganckim tworzywem, ale przede wszystkim wysoce odpornym na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. W kolekcjach mebli technorattanowych znajdziemy takie elementy jak stoły jadalne, niewielkie stoliki kawowe, fotele, krzesła, kokony. Dużym zainteresowaniem cieszy się także leżanka na taras. Technorattan jest tworzywem o nieporowatej strukturze – do jego wnętrza nie wnika brud i wilgoć. Dodatkowo niska waga sprawia, że przenoszenie elementów zestawu nie sprawi żadnego problemu.
Zestaw mebli ogrodowych technorattan projektowany jest z myślą o komforcie użytkowników – projektanci uwzględniają profilowanie mebli, aby podnieść wygodę klientów.

Meble technorattanowe – jak chronić je poza sezonem?

Wiele osób zastanawia się, jak przechowywać meble technorattanowe po zakończeniu sezonu czy podczas dłuższej nieobecności w domu. Najlepszym rozwiązaniem okażą się pokrowce na meble technorattanowe, które znajdziemy w sklepach producentów. Pokrowce tworzone są z opatentowanych tkanin o wzmocnionej konstrukcji, które zatrzymują wilgoć na zewnątrz i chronią meble przed pleśnią. Pokrowce posiadają funkcjonalne ściągacze w rogach, aby móc lepiej dopasować materiał do kształtu mebla.

Previous ArticleNext Article