Zdrowie i Uroda

Modelowanie ust bez tajemnic

Dane statystyczne mówią jednoznacznie: z roku na rok w Polsce zwiększa się zainteresowanie zabiegami medycyny estetycznej. W czołówce najchętniej wykonywanych zabiegów znajduje się powiększanie ust. Jak wygląda zabieg? Jakie efekty możemy uzyskać? Sprawdź!

Bezproblemowe modelowanie ust kwasem hialuronowym

Modelowanie ust jest zabiegiem, który trwa około 30 minut, nie wymaga wcześniejszych przygotowań, nie wiążą się z nim żadne skutki uboczne. Wykonanie zabiegu poprzedza wywiad, podczas którego lekarz rozwiewa wszelkie wątpliwości i sprawdza, czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do wykonania kuracji. Następnym krokiem jest podanie w wybrane miejsca preparatu na bazie kwasu hialuronowego – w pełni naturalnej substancji. Preparat aplikowany cienką igłą wypełnia usta, nadając im pełny kształt. Nowoczesna metoda pozwala nie tylko powiększyć wargi do pożądanego rozmiaru, ale również skorygować asymetrię, zniwelować dysproporcje między dolną a górną wargą, poprawić kontur ust, zniwelować zmarszczki wokół kącików.
Efekty zabiegu utrzymują się około roku. Po tym czasie kwas ulega rozkładowi, aż do całkowitego rozpuszczenia. Dla podtrzymania efektu zaleca się powtórzenie kuracji.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo!

Nie oddawaj swojego wyglądu i zdrowia w przypadkowe ręce. Aby mieć pewność, że efekty będą w pełni zadowalające, a zabieg zostanie przeprowadzony bezpiecznie i w sterylnych warunkach, ufaj jedynie profesjonalistom. Na stronie filine.pl znajdziesz dane kontaktowe do zaufanego lekarza cieszącego się uznaniem wśród setek zadowolonych pacjentek i pacjentów.

Previous ArticleNext Article