Zdrowie i Uroda

Czym są lakiery hybrydowe?

Zakochały się w nich kobiety z całego świata. Polki również bardzo szybko się do nich przekonały i już dziś nie wyobrażają sobie bez nich swojego codziennego manicure’u. Lakiery hybrydowe od paru lat zastępują tradycyjne kosmetyki przeznaczone do malowania paznokci. To dzięki nim życie wielu kobiet stało się łatwiejsze.

Cechy lakierów hybrydowych

Polimerowa wersja standardowych lakierów przeznaczonych do malowania płytki wykazuje się przede wszystkim niezwykłą trwałością. Pozwala na uzyskanie perfekcyjnego i niemalże niezniszczalnego manicure’u, utrzymującego się na płytce nawet do kilku tygodni. Każdy lakier hybrydowy może też wyróżnić intensywność jego koloru.

Mimo iż niektórzy krytykują skład lakierów hybrydowych, warto zauważyć, że nie składają się one z żadnych rozpuszczalników. Można je utwardzić wyłącznie z pomocą światła LED lub UV.

Metody wykonywania manicure’u hybrydowego

Najlepsze efekty manicure’u hybrydowego można uzyskać w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Obecnie tworzeniem hybrydowych paznokci zajmują się również dziewczyny specjalizujące się w stylizacji płytek, działające na własną rękę i prowadzące swoje firmy we własnych domach.

Taki manicure można też wykonać samodzielnie, inwestując wcześniej w niezbędne narzędzia przeznaczone do jego tworzenia. Lakiery hybrydowe są proste w aplikacji, jednak ich obsługa wymaga posiadania minimalnych zdolności manualnych i najzwyklejszej wprawy.

Efekty manicure’u hybrydowego

Właściwa aplikacja hybrydowego lakieru pozwala na uzyskanie perfekcyjnie wyglądającego, bardzo estetycznego i nadzwyczaj trwałego manicure’u. Może się on trzymać na paznokciach nawet do czterech tygodni.

Manicure hybrydowy nie musi być koniecznie klasyczny i prosty. Z pomocą specjalistycznych lakierów spokojnie można tworzyć bardziej oryginalne wzorki czy nawet łączyć ze sobą różne kolory, uzyskując niepowtarzalne zdobienia na płytce.

Ostrzeżenia

Nie u każdej kobiety taki lakier hybrydowy może się dobrze sprawdzić. Istnieją bowiem pewne przeciwwskazania do wykonywania manicure’u hybrydowego.

Specjalistycznych lakierów nie można stosować na płytce zniszczonej, rozdwojonej czy połuszczonej. Nie powinny z nich korzystać także kobiety chorujące na łuszczycę lub grzybicę dłoni bądź paznokci.

Lakiery do paznokci kupić można na Chiodo.pl

Previous ArticleNext Article
2016.org https://greenrepublic.pl/metal-w-twoim-wnetrzu-od-kwietnikow-po-stojaki-na-reczniki/ https://eltying.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-twoje-ulubione-miejsce-przez-caly-rok/