Ciekawe

Dla kogo Sylwester w Szczyrku

Sylwester w górach to może nie bardzo wielu osób, która chciałaby spędzić to jedyną w swoim rodzaju imprezę w górskim klimacie. Dla kogo Sylwester w Szczyrku to będzie doskonały wybór, kiedy zająć się rezerwowanim noclegu na Sylwestra? Garść przydatnych informacji poniżej.

Sylwester Szczyrk – dla kogo

Sylwester w Szczyrku to doskonała propozycja tak naprawdę dla bardzo szerokiej grupy osób. Po pierwsze na takim Sylwestrze doskonale będą bawić się rodziny z dziećmi. To właśnie w tym okresie w roku dla turystów organizowane są bowiem takie atrakcje jak na przykład zimowe ognisko, kulig z prawdziwym konnym zaprzęgiem, czy wiele innych przyjemności, które bardzo spodobają się małym dzieciom. Rodziny z dziećmi mogą spędzić nie tylko Sylwester w Szczyrku, ale też cały okres w okolicy Bożego Narodzenia. Jednym słowem rodzinne święta w którymś z pensjonatów, to może być naprawdę niezapomniane przeżycie, pozwalające na prawdziwe reset i odpoczynek dla każdego członka. Gdy zacznie się świętować w tym stylu, często chce się to robić w kolejnych latach podobnie.

Sylwester w Szczyrku z przyjaciółmi

Sylwester w Szczyrku będzie też wspaniałą alternatywą dla grupy przyjaciół, która spędzi ten magiczny czas na przykład w góralskiej chacie. Wynajęcie drewnianego domku dla większej grupy osób to nie jest zbyt duży koszt – można zatem wybrać się naprawdę dużą paczką i podzielić koszty. Niezapomniana impreza oraz możliwość skorzystania z doskonałego stoku narciarskiego – to właśnie oferuje Szczyrk na Sylwestra.Grupy przyjaciół mogą również szukać noclegów w którymś z dużych hoteli w Szczyrku. W nich bardzo często organizowane są bale sylwestrowe utrzymane w różnej stylistyce, na przykład w stylu lat 80-tych, bale przebierańców lub inne, ciekawe tematyczne imprezy. Warto rozejrzeć się w ofercie dużych hoteli oraz ośrodków spa, żeby znaleźć coś odpowiadającego potrzebom.

Sylwester Szczyrk – kiedy bukować nocleg

Podstawową kwestią jest to kiedy należy rezerwować nocleg na Sylwestra. Zdecydowanie warto o tym pomyśleć wcześniej, ponieważ sylwester w górach to atrakcyjna alternatywa dla wielu osób. Noclegów warto szukać już tak naprawdę wiosną lub na początku lata. Jesienią będzie zdecydowanie zbyt późno, a ceny pójdą bardzo w górę. Najbardziej korzystne jest wynajęcia drewnianego domku dla większej grupy osób, tak by podzielić koszty. Sylwester w Szczyrku nie będzie wtedy kosztował tak dużo, a masa atrakcji i wspaniała górska atmosfera sprawią, że będzie to naprawdę niezapomniany czas dla wszystkich.

Previous ArticleNext Article