Ciekawe

Góry czy morze – gdzie wybrać się na wakacje?

Góry czy morze… Na to pytanie każdego roku stara się odpowiedzieć tysiące turystów. Oba kierunki mają swoje plusy, o których chcielibyśmy napisać w tym artykule.

 

Wakacje w górach – czy warto spędzić je właśnie tutaj?

 

Góry, w szczególności Tatry zachwycają przepięknymi widokami. Każdy, kto postanowi spędzić w nich urlop może liczyć na niespotykany kontakt z naturą i czyste powietrze. Miłośnicy górskich szlaków znajdą ich tu pod dostatkiem, co umożliwi im spędzanie czasu aktywnie. Wybierając się w miesiące jesienne i wiosenne można liczyć na mniejszy natłok turystów i niższe cenny zakwaterowania.

Zatrzymać można się w jednym z wielu ośrodków – noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej są oferowane chociażby przez Willę Majerczyk. Ceny są niewygórowane i poza kompleksowo wyposażonym pokojem zawierają śniadanie.

 

Może morze?

 

Urlop w nadmorskich miejscowościach jest przeznaczony głównie dla miłośników wylegiwania się na piaszczystych plażach. Z uwagi na to, że pogoda nad morzem bywa różna, warto zatrzymać się w ośrodku w SPA, w którym moglibyśmy oddawać się relaksującym zabiegom, gdy pogoda będzie nieudana…

 

Previous ArticleNext Article