Zdrowie i Uroda

Idealne paznokcie na wakacje

W ciągu roku możemy znaleźć kilka takich dni, w których manicurzystki mają naprawdę bardzo dużo pracy. Gabinety kosmetyczne oblegane są nie tylko przed Bożym Narodzeniem i Sylwestrem, ale również w sezonie urlopowym. Każda kobieta chce wyjechać na wakacje z bardzo pięknym i co najważniejsze trwałym manicure i pedicure. Wybierając manicure na wakacje, warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać porządny lakier, który w 100% spełni nasze indywidualne oczekiwania i co najważniejsze bez szwanku przetrwa kilka dni bez pielęgnacji.

Najlepszy lakier na plażę

Osoby, które wybierają się nad morze powinny zainwestować w nowoczesne lakiery winylowe sklep, które doskonale sprawdzą się na plaży w konfrontacji z piaskiem, kamyczkami oraz żwirkiem. Teoretycznie lakier winylowy powinien trzymać się na paznokciu przez 7 dni, ale w rzeczywistości produkt ten jest w stanie przetrwać nawet 2-3 tygodnie. Jest to obok hybrydy najlepsza propozycja dla kobiet, które wyruszają na długie dwu tygodniowe wakacje. Pamiętać należy oczywiście o tym, że po dwóch tygodniach na paznokciach zrobią się odrosty, które trzeba będzie umiejętnie pomalować.

Lakier winylowy, czy hybryda

Nowoczesne lakiery winylowe w przeciwieństwie do lakierów hybrydowych da się bardzo szybko zmyć. Jeżeli będziemy przebywać na wakacjach, to wystarczy nam zwykła chusteczka i zmywacz do paznokci. Zdejmowanie hybrydy jak powszechnie wiadomo wymaga raczej wizyty u doświadczonej manicurzystki. Jeżeli na wakacjach nie będą Państwo planować dodatkowej wizyty w gabinecie piękności, to zdecydowanie lepiej zainwestować w produkty winylowe. Warto zwrócić uwagę również na to, że hybrydę nakładamy bezpośrednio na podkład, z kolei lakier winylowy nakładany jest od razu na płytkę paznokcia. W bardzo wielu przypadkach lakier winylowy może niestety odbarwiać płytkę, dlatego też kobiety, którym zależy na dobrym wyglądzie płytki po usunięciu lakieru, powinny jak najbardziej zdecydować się na hybrydy, która dłużej zachowywać będzie również połysk.

Previous ArticleNext Article