Ciekawe

JAK WYBRAĆ SALĘ WESELNĄ?

Przygotowania do wesela są trudne i czasochłonne, jednak najlepszą nagrodą za włożoną ciężką pracę jest przednia zabawa na weselu. Wybór sali weselnej jest jedną z pierwszych czynności, którą powinni wykonać Narzeczeni podczas planowania wesela. Jednak, by cieszyć się salą weselną, spełniającą nasze oczekiwania, należy kierować się konkretnymi wytycznymi.

REZERWACJA SALI WESELNEJ

Jedną z najważniejszych kwestii dotyczących wyboru sali weselnej jest termin. Ślub i wesele należy planować ze sporym wyprzedzeniem, gdyż nie wszystkie miejsca będą dostępne w dogodnym dla nas dniu. Dlatego nie warto ryzykować i zarezerwować lokal ze znacznym wyprzedzeniem.

Wpłacając zaliczkę na rezerwację sali, będziemy mieli pewność, że data naszego wesela będzie naszym wyborem, a nie szczęśliwym zrządzeniem losu. Warto zaznaczyć także, że rezerwacja sali weselnej powinna się odbyć minimum rok, bądź więcej przed zaplanowaną datą ślubu.

LOKALIZACJA – WARSZAWA I OKOLICE

Piękna lokalizacja jest doskonałym miejscem na organizację wesela. Właśnie dlatego sala weselna pod Warszawą jest jednym z najlepszych rozwiązań na tę okazję. Przyjęcia weselne zorganizowane w cichym i urokliwym miejscu są wspaniałym pomysłem.

Warszawa jest jednym z najpiękniejszych miast Polski, dlatego jest to doskonałe miejsce na każdą uroczystość. Sala weselna pod Warszawą znacznie ułatwia przygotowania ślubne i weselne. Bardzo istotna jest również dostępność do dużego parkingu dla gości, jak również możliwość noclegu dla przybyłych z daleka weselników.

WYGLĄD SALI WESELNEJ

Kolejną kwestią jest wygląd oraz wielkość sali weselnej. Należy pamiętać o tym, że liczba zaproszonych gości musi być proporcjonalna do ilości dostępnych miejsc na sali. Warto również zwrócić uwagę na to, czy sala ma możliwość zmiany rozstawienia stołów, a także czy została wyposażona w klimatyzację.

Bardzo istotny jest wystrój sali oraz dostępność pokrowców na fotele. Warto również zwrócić uwagę na to, czy goście podczas spożywania posiłków będą mogli obserwować parkiet i odbywającą się na nim zabawę. Sala weselna przede wszystkim musi być zadbana i czysta. Natomiast dekoracje powinny zostać dobrane do Waszego gustu, by w tym dniu wszystkie elementy pięknie się ze sobą harmonizowały.

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą

Previous ArticleNext Article