Zdrowie i Uroda

Jaki wpływ ma liposukcja laserowa na modelowanie ciała?

Jaki wpływ ma liposukcja laserowa na modelowanie ciała?

Liposukcja laserowa Slim Lipo to rewolucyjna metoda usuwania niechcianego tłuszczu z obszarów takich jak brzuch, biodra, pośladki, uda, ramiona oraz podbródek w celu poprawy kształtu ciała. Chociaż nie zastąpi zdrowego stylu życia, może znacząco poprawić wygląd już po jednym zabiegu. W dziedzinie takiej jak modelowanie sylwetki Katowice są miastem, w którym wykonać można liposukcję laserową.

Co to jest liposukcja laserowa?

Liposukcja laserowa Slim Lipo to najbardziej zaawansowany laserowy system usuwania tłuszczu liposukcji dostępny na rynku. Jest to zabieg minimalnie inwazyjny, wymagający jedynie znieczulenia miejscowego i można go wykonać bezboleśnie. Liposukcja laserowa Slim Lipo została zaprojektowana tak, aby poprzez połączenie zaawansowanej technologii laserowej z liposukcją w celu wyrzeźbienia ciała zapewniać maksymalne dopasowanie do sylwetki. W przypadku utraty wagi komórki tłuszczowe w organizmie nie znikają, a jedynie się kurczą. Dzięki liposukcji laserowej można faktycznie zniszczyć komórki tłuszczowe, które następnie są usuwane z ciała.

Jak działa Palomar SlimLipo 3D?

Liposukcja laserowa to kilkuetapowa procedura, która jest bezpieczna i minimalnie inwazyjna. Nie wymaga znieczulenia ogólnego i odbywa się bezboleśnie Całą procedurę wykonuje się małymi rurkami zwanymi kaniulami, które są wprowadzane pod skórę przez małe nacięcia. Nacięcia te są tak małe, że nie wymagają żadnych szwów i zwykle goją się bez żadnych blizn. Pierwszym krokiem jest infiltracja miejscowego roztworu znieczulającego pod skórą, aby zdusić tłuszcz w leczonym obszarze. Drugim krokiem jest wprowadzenie małej kaniuli o średnicy jednego milimetra, która zawiera włókno laserowe niszczące komórki tłuszczowe oraz leczące skórę. Stymuluje to produkcję kolagenu i elastyny, co powoduje lepsze napięcie skóry. W końcowym etapie zniszczone komórki tłuszczowe są usuwane z delikatnym odsysaniem.

Jakie są efekty liposukcji laserowej?

U większości pacjentów obserwuje się zmniejszenie o znaczny procent tkanki tłuszczowej powierzchni leczonej. Krótko po zabiegu przy wykorzystaniu lasera Palomar SlimLipo 3D leczony obszar jest mniejszy i bardziej zwarty. W ciągu czterech tygodni leczona powierzchnia zaczyna się dostosowywać do nowego kształtu i konturu ciała. Skurczenie skóry jest procesem stopniowym i będzie kontynuowane w ciągu kilku miesięcy. Optymalne wyniki obserwuje się zazwyczaj od dwóch do sześciu miesięcy po leczeniu. Oferujące nowoczesne modelowanie sylwetki Katowice to miasto, gdzie wykonać można liposukcję laserową przy użyciu Palomar SlimLipo 3D.

Previous ArticleNext Article