Ciekawe

Jogurty – kubeczki kontra butelki

Naturalne, z owocami, chrupkami czy płatkami owsianymi. Jogurty, bo o nich mowa, są oferowane w różnych kombinacjach. Poza tradycyjnymi, na rynku są dostępne również jogurty pitne. Dostarczając takich wyrobów, musisz zadbać o właściwe opakowanie.

Jogurty na stałe zagościły w lodówkach konsumentów. Nie powinno to dziwić, jeżeli pod uwagę weźmie się fakt, że są one cennym źródłem witamin i mikroelementów. Regularne spożywanie jogurtu naturalnego może podnieść odporność organizmu i tym samym uchronić przed infekcją. Producenci takich wyrobów doskonale wiedzą, że konkurencja jest duża. Aby sprzedać produkt, konieczne jest zachęcenie klienta. Dużą rolę ogrywa nie tylko smak produktu, lecz także opakowanie.

01
Zobacz także Opakowania na warzywa Coverisrigid.com

W czym sprzedawać jogurty?

Jako producent wyrobów mlecznych możesz wybierać wśród różnych opakowań. W przypadku jogurtów niekoniecznie sprawdzają się szklane opakowania. Są one nie tylko droższe niż te wykonane z tworzyw sztucznych, lecz także istnieje ryzyko, że będą one zbyt ciężkie i niebezpieczne dla dziecka. Właśnie dlatego w sklepowych lodówkach najczęściej można znaleźć plastikowe kubeczki z wieczkiem. Sprzedawanie jogurtów w takich opakowaniach po prostu się sprawdza.

Tradycyjne pojemniki termoformowane produkowane z myślą o jogurtach różnią się kształtem i pojemnością. Sporo producentów jogurtów stawia również na wielopaki. W takim przypadku kilka pojemników jest ze sobą połączonych. Klientów do zakupu ma zaś skłonić niższa cena i fakt, że nie zabraknie im ulubionej przekąski.

Jogurty pitne, czyli wyzwanie dla producentów opakowań

Gdy jogurty pitne pojawiły się na rynku, zainteresowanie nimi było ogromne. Dziś takie produkty są dostępne w każdym sklepie. Producenci doskonale wiedzą, że jogurty pitne wciąż cieszą się dużą popularnością wśród klientów, dlatego też nie ustają w ich produkcji. Aby jednak produkt mógł trafić do klienta, niezbędne jest jego prawidłowe zabezpieczenie. W przypadku jogurtów pitnych sprawdzają się zarówno wysokie kubki, jak i butelki wykonane z tworzyw sztucznych. Każde opakowanie wybrane przez producenta może też zostać elegancko ozdobione, dzięki czemu będzie atrakcyjnie prezentować się na tle innych wyrobów.

Previous ArticleNext Article