Zdrowie i Uroda

Kuracja lecznicza w górach

Górski klimat sprzyja naszemu zdrowiu – nie trzeba co do tego nikogo przekonywać. Świeże, górskie powietrze pozytywnie działa na nasze drogi oddechowe, skórę, a aktywny wypoczynek w górach pozwala na spalanie zbędnych kalorii i poprawę samopoczucia.

Szukając idealnego miejsca na wypoczynek w górach z pewnością warto zwrócić uwagę na piękne Podhale, które od dziesięcioleci inspiruje artystów, pisarzy, zapewnia liczne atrakcje turystom i oczywiście jest doskonałą baza wypadową dla każdego miłośnika gór.

Gdzie zatrzymać się na Podhalu?

Najpopularniejszym miejscem wypoczynkowym na Podhalu jest bez wątpienia Zakopane, jednak osoby szukające spokoju i ciszy nie będą zadowolone z pobytu w zimowej stolicy Polski. Warto poszukać noclegu w miejscowościach takich jak Poronin czy Bukowina Tatrzańska. Doskonale przygotowana baza noclegowa oraz liczne stoki narciarskie sprawią, że pobyt tam będzie prawdziwą przyjemnością. Dookoła Bukowiny rozciągają się liczne ścieżki przeznaczone do turystyki pieszej: miłośnicy trekkingu z pewnością ucieszy ta informacja. Osoby pragnące zregenerować swoje siły po dniu pełnym spacerów mogą skorzystać z licznych karczm i restauracji.
Szukasz pensjonatu dla siebie? Sprawdź nasza ofertę – willa Bukowina!

Previous ArticleNext Article