Ciekawe

Przygotowania przedślubne – najważniejsze kwestie

Młode pary pragnące wstąpić w związek małżeński najczęściej dają sobie ok. 8-10 miesięcy na przygotowania. Oczywiście ślub i wesele można zorganizować szybciej, jednak dla wielu par to czas optymalny na zgranie terminów, cateringu, gości, kapeli. Istotne jest także wybranie strojów dla siebie, dodatków, bukietu dla pany młodej, samochodu. Wszystko to wymaga czasu. A co z zaproszeniami?

Jakie zaproszenie wybrać?

Wybór zaproszeń jest niezwykle szeroki – możemy wybierać pomiędzy rodzajami papieru, jego kolorami, matowym oraz błyszczącym wykończeniem. Istotny jest również font – powinien być czytelny oraz posiadać polskie znaki. Co powinno znaleźć się na zaproszeniu? Pamiętajmy, że czym innym jest zaproszenie, a czym innym: powiadomienie o ślubie. Dodatkowo wewnątrz zaproszeń może znajdować się karteczka z numerami telefonów do pary młodej i prośbą o potwierdzenie swojego przybycia. Na zaproszeniu nie powinno zabraknąć daty i miejsca ślubu, godziny. Para młoda często umieszcza ulubiony cytat wiersza czy piosenki. Producent zaproszeń również może zaproponować gotowy cytat.

Wśród popularnych wzorów królują zaproszenia ślubne perłowe, zaproszenia z kokardami, niewielkimi ozdobami z brokatu. Modne są proste wzory nawiązujące do przyrody, również zaproszenia w nietypowych kolorach.

Previous ArticleNext Article
https://antekwpodrozy.pl/455-jak-wybrac-najlepsze-ubezpieczenie-samochodu-na-czas-podrozy ssies.pl https://gazetastonoga.pl/kuchnia-w-stylu-loft-modny-i-funkcjonalny-wybor/