Zdrowie i Uroda

Kwas hialuronowy na usta – popraw swoją urodę w prosty sposób!

Zdecydowana większość z nas ma zastrzeżenia do swojego wyglądu: przesuszona skóra, wąskie usta, zmarszczki. Problemy te skutecznie odbierają nam pewność siebie, szpecą naszą twarz. Na szczęście dzisiaj możemy walczyć z nimi skutecznie, głównie za pomocą medycyny estetycznej. Co warto o niej wiedzieć? Jak może nam pomóc?

Kwas hialuronowy – skoryguj swoje usta i wyglądaj pięknie!

Medycyna estetyczna oferuje od wielu lat liczne zabiegi upiększające, których zadaniem jest przede wszystkim spłycenie widocznych zmarszczek, zrelaksowanie skóry, poprawienie jej napięcia. Kwas hialuronowy stosowany na usta czy na skórę pozwala na lepsze nawilżenie, ujędrnienie, poprawia koloryt skóry.

W naszym organizmie kwas hialuronowy występuje naturalnie – jego zadaniem jest wiązanie cząsteczek wody oraz poprawa nawilżenia skóry. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego spada, przez co nasza skóra wiotczeje, staje się bardziej podatna na uszkodzenia, pojawiają się zmarszczki. Proces ten można skutecznie spowolnić poprzez dostarczanie do organizmu naturalnego kwasu hialuronowego. Kliniki medycyny estetycznej stosują kwas hialuronowy, który pozwala na skuteczne poprawienie stanu skóry: ujędrnienie, spłycenie zmarszczek, przywrócenie elastyczności. Kwas wykorzystywany jest również do konturowania i wypełniania warg. Działanie kwasu hialuronowego widoczne jest od razu po zbiegu – efekty utrzymują się od 9 do 12 miesięcy, po tym czasie substancja jest naturalnie usuwana z organizmu.

Skąd tak duża popularność zabiegów medycyny estetycznej?

Do niedawna na zabiegi medycyny estetycznej decydowała się garstka osób, głównie kobiet. Dzisiaj są one bardzo powszechną procedurą. Zanim jednak skorzystamy z dobrodziejstwa kwasu hialuronowego konieczny jest wywiad lekarski. Specjalista zada nam kilka pytań, które pozwolą wyeliminować wszelkie przeciwwskazania. Więcej informacji o samych zabiegach znaleźć można na stronie karolinakusnierz.pl.

 

 

 

Previous ArticleNext Article