Dom i Wnętrze

Nowoczesne rozwiązania na tarasie!

Stworzenie zakątka wypoczynkowego na naszym tarasie nie sprawi nam wiele problemu – liczne meble i dodatki udostępniają nam liczni producenci. Szukając inspiracji warto skorzystać z gotowych propozycji samych producentów mebli i stworzyć miejsce, które pokochają wszyscy domownicy. Jakie rozwiązania okażą się strzałem w dziesiątkę?

Parasol ogrodowy – wybierz model dopasowany do swoich potrzeb

Jednym z pierwszych elementów, które ustawiamy na naszych tarasach, jest parasol ogrodowy. Nowoczesne parasole ogrodowe odznaczają się piękną, zwartą linią, stonowanymi kolorami oraz doskonałymi parametrami technicznymi. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się parasol ogrodowy 4m, którego czasza zacieni duży obszar wypoczynkowy – parasole z rozłożystymi czaszami skutecznie ochronią nas zarówno przed silnym słońcem, jak i niespodziewanym deszczem.

Parasol możemy osadzić na jednej z wielu podstaw, w zależności od naszych potrzeb. Na tarasach sprawdzą się klasyczne podstawy o wadze 90 lub 120 kg oraz podstawy na niewielkich kółkach. Dzięki tym ostatnim możliwe będzie wygodne przesuwanie parasola po gładkich powierzchniach. W ogrodzie najlepszym rozwiązaniem będzie podstawa dedykowana do wkopania w ziemię.

Nowoczesne komplety ogrodowe

By móc w pełni korzystać z lata w ogrodzie pamiętajmy o dopasowanych do potrzeb meblach. Wśród rekomendowanych wymienia się meble technorattanowe, które zaskoczą nas pięknym designem oraz wykorzystaniem trwałych tworzyw. Stelaże mebli technorattanowych tworzone są z malowanego proszkowo aluminium, zabezpieczonego przed wilgocią i pojawianiem się rdzy. Aluminium jest również niezwykle lekkie, co przekłada się na wygodne podnoszenie i przenoszenie krzeseł czy foteli. Wierzchnia warstwa mebli technorattanowych została wykonana z włókna technorattanowego. Jest to syntetyczny materiał o nieporowatej strukturze, który jest wysoce odporny na działanie wilgoci, wnikanie kurzu, działanie promieni UV.

Previous ArticleNext Article
2016.org https://dowiedz-sie.com.pl/ogrzewacze-tarasowe-i-ogrodowe-nowa-era-na-twoim-tarasie/ https://www.bialystokonline.pl/kalkulator-oc-jak-zmniejsza-koszty-ubezpieczenia-samochodu