Ciekawe

Stojaki rowerowe do Twojego mieszkania

Nie każdy z nas posiada piwnice bądź garaż, gdzie moglibyśmy składować nasze rzeczy. W takich sytuacjach zmuszeni jesteśmy przechowywać wszystko w domu lub mieszkaniu, ewentualnie na balkonie (jeżeli takowy mamy). Jest to uciążliwe zwłaszcza w przypadku powierzchni niewielkich. W jaki więc sposób w takich warunkach przechowywać więc rower?

Komfort profesjonalnego wyboru

Odpowiedzą na ten problem będzie funkcjonalny, przeznaczony do domu stojak rowerowy, dzięki któremu bez żadnych problemów umieścimy nasz rower na ziemi bądź powiesimy na ścianie.

Dowolność użytkowania tego typu stojaków rowerowych bierze się przede wszystkim stąd, iż występują one w wielu zróżnicowanych rodzajach, dlatego nikt nie powinien mieć żadnych problemów z tym, aby znaleźć interesujący go produkt.

Szerokie możliwości zastosowania

Największą zaletą tego typu konstrukcji jest fakt, iż zajmują one niewiele miejsce, dzięki czemu znajdą swoje zastosowanie w dosłownie każdym rodzaju pomieszczeń.

Stojak rowerowy charakteryzuje się ponadto sporą wytrzymałością. Bez problemu „obsłużą” rower o wadze 30 kilogramów, dlatego możemy stosować je zarówno w przypadku posiadania tak zwanych szosówek, jak i rowerów zjazdowych. Nie należy zapominać również o dość sporej funkcjonalności stojaków, dzięki czemu ich użytkowanie jest bardzo wygodne. W tym miejscy wymienić należy przede wszystkim możliwość dowolnego regulowania wysokości stojaków, ich pozycji czy chociażby ułożenia tak zwanej głowicy chwytnej. Wszystko to sprawia, że możemy dostosować do warunków panujących w naszym mieszkaniu. Ponadto należy podkreślić, iż są to konstrukcje zazwyczaj bardzo stabilne, dlatego nie musimy martwić się tym, że się przewrócą.

Stojaki naścienne

Poza stojakami stojącymi, na rynku zakupić można również produkty w formie wieszaków na ścian. Składają się one zazwyczaj z regulowanych ramion, które bez problemu możemy zamontować właśnie na ścianie. Przy ich zakupie należy oczywiście zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału stworzone są śruby oraz same ramiona. Jeżeli posiadamy dosyć masywny rower, powinniśmy zaopatrzyć się w produkty wyróżniający się wzmocnioną budową oraz odpowiednią wytrzymałością. Nikt z nas bowiem nie chce przeżyć sytuacji, w której stojak rowerowy zostanie wyrwany ze ściany.

Oczywiście wybór dostępny na rynku jest dużo szerszy. W poszczególnych sklepach rowerowych czy na aukcjach internetowych możemy znaleźć naprawdę zróżnicowaną ofertę, która powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Artykuł powstał we współpracy z Calus-P

Previous ArticleNext Article