Dom i Wnętrze

Współczesne domy jednorodzinne – jak je unowocześnić?

Współczesne domy jednorodzinne – jak je unowocześnić?

Budowanie domu oraz jego aranżacja jest dla młodych par nie lada wyzwaniem – przede wszystkim finansowym. Młodzi ludzie pragną mieszkać komfortowo, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności pomieszczeń. Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest bez wątpienia wybranie odpowiednich dodatków. Co wybierać w sklepach, a czego unikać? Oto kilka wskazówek!

Szukając wygodnych i nietuzinkowych mebli z pewnością powinniśmy zacząć od stołów oraz krzeseł. W mieszkaniach czy domach powinno być ich kilka: stół w jadalni czy w kuchni, niewielki stolik kawowy w salonie czy pokoju dziennym. W przypadku dwóch pierwszych konieczne jest również dokupienie odpowiednich krzeseł – zazwyczaj są one dodawane w zestawach ze stołami, dopasowane kolorystycznie. Oczywiście możliwe jest wyjście poza ten utarty schemat. Coraz więcej kupujących decyduje się na zakup nowoczesnych krzeseł barowych, które ustawiają przy podwyższonym blacie kuchennym. Takie krzesła posiadają wygodne oparcia, nierzadko również podłokietniki. Z pewnością odmienią wygląd niejednej kuchni.

Co w salonie?

W salonach i pokojach dziennych mamy do wyboru kilka opcji – najpopularniejszymi w ostatnim czasie są bez wątpienia pufy – siedziska oraz fotele z wysokimi zagłówkami. Szczególnie te ostatnie wydają się być świetnym rozwiązaniem. Nie tylko oferują wysoki komfort, ale ich design wzorowany jest na najlepszych projektach. Fotele są tapicerowane eleganckimi tkaninami, które nie chłoną wilgoci, brudu, na długo zachowują elegancki wygląd.

Pufy-siedziska wypełniane są drobnym granulatem, przez co możliwe jest przybranie dowolnej pozycji: siedzącej czy wpółleżącej. Pufki doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach takich jak salony, pokoje dzienne, pokoje dziecięce czy nawet pokoje zabaw.

Previous ArticleNext Article