Zdrowie i Uroda

Dobierz ubranie do sylwetki!

Każdy z nas pragnie czuć się atrakcyjnie i modnie bez względu na naszą sylwetkę czy wagę. Nie jest jednak tajemnicą, że znacznie łatwiej kuć w polskich sklepach ubrania dla osób o standardowych rozmiarach niż te, przeznaczone dla osób puszystych. Problem na szczęście stopniowo znika wraz z pojawianiem się sklepów dedykowanych osobom w rozmiarach XXL i więcej.

Z jakimi problemami borykają się puszyste panie?

Przede wszystkim wspominają one o nadmiernej wadze – zazwyczaj jest to problem wynikający ze złej diety, braku aktywności ruchowej czy też choroby. Panie często wspominają o wystającym brzuchu, obszernych udach, dużym biuście. Na szczęście wszystkie te mankamenty można skutecznie ukryć i sprawić, że sylwetka stanie się smuklejsza. Warto poszukać w swojej figurze wartych podkreślenia elementów. Być może jest to piękna twarz? Smukłe ramiona? Długie nogi? Odpowiednie dobieranie ubrań sprawi, że skutecznie ukryjemy mankamenty figury i podkreślimy to, co warto uwydatnić.

Jakie ubrania wybrać?

Panie powinny szukać ubrań wykonanych z wysokogatunkowych materiałów. Zapewnią one wygodę, elastyczność włókien oraz swobodną wymianę powietrza. Takie ubrania pozwolą czuć się komfortowo bez względu na to, gdzie się znajdujemy: w pracy, podczas spotkania ze znajomymi, w czasie uroczystości rodzinnych. Unikać należy materiałów w nieregularne desenie czy poziome linie – optycznie poszerzą one sylwetkę i sprawią, że nie będziemy czuć się komfortowo. Jakich ubrań unikać? Z pewnością obcisłych bluzek, spodni rurek, długich płaszczy czy puchowych kurtek. Odpowiednie będą spodnie o prostym kroju lub też „dzwony”, lekkie, lejące się bluzki z jedwabiu czy kaszmiru oraz ciepłe, skórzane kurtki o dopasowanym kroju.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź: sklep.vittoriagiovani.eu.

Previous ArticleNext Article