Ciekawe

Jak zorganizować duże przyjęcie weselne pod Warszawą?

Kiedy organizuje się duże przyjęcie weselne, potrzeba naprawdę dobrego planu. Liczna rodzina i przyjaciele mogą być przecież z różnych zakątków Polski. Z tego powodu trzeba zapewnić im nocleg i wyżywienie także kolejnego dnia. W jaki sposób to zrobić? Jak zorganizować duże wesele pod Warszawą?

Hotel zamiast restuaracji

Chcąc zorganizować wesele pod Warszawą z dużą liczbą gości, należy wziąć pod uwagę kwestię noclegu zaproszonych osób. Wynajęcie samej sali weselnej spowoduje, że każda z nich będzie musiała przenocować gdzieś indziej i dodatkowo zapewnić sobie dojazd w to miejsce. Dlatego też zdecydowanie lepszym pomysłem jest hotel z restauracją i salą weselną w jednym.

Powinien być to hotel, który oferuje dużą salę weselną dostosowaną do liczby gości i potrzeb pary młodej. Połączenie restauracji z hotelem sprawia, że goście będą pod opieką przez cały czas trwania przyjęcia oraz następnego dnia. Warto wybrać miejsce z pięknym ogrodem oraz placem zabaw dla dzieci. To doskonały sposób na opuszczenie na chwilę zabawy weselnej i krótki odpoczynek, który z pewnością przyda się dzieciom.

Ustalanie menu

Hotel, przy którym jest restauracja to najlepszy sposób na to, żeby nie trzeba było zastanawiać się nad cateringiem. Obsługa zaoferuje bowiem swoich kucharzy i przedstawi ich pomysły. Warto wybrać miejsce, w którym można wprowadzić do menu kilka zmian.

Stworzenie idealnego menu dla na przykład dwustu gości to nie lada wyzwanie. Z pewnością powinny być to dania niezwykle zróżnicowane. Dzięki temu każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. Należy pamiętać o alergiach oraz specjalnych dietach niektórych spośród gości. Powinno się je jak najszybciej zgłosić kucharzowi.

Dodatkowe udogodnienia

Organizacja wesela pod Warszawą uda się lepiej, jeśli wybrany hotel będzie proponował gościom darmowe miejsce parkingowe. To pozwoli gościom z daleka postawić samochód w bezpiecznym miejscu. Warto także wybrać hotel, do którego jest łatwy dojazd.

Ważną kwestią w organizacji wesela pod Warszawą są także pokoje dla gości. Warto zarezerwować je odpowiednio wcześniej. Dobrze, jeśli wybrany hotel posiada zarówno pokoje 2-, jak i 4-osobowe. To pozwoli ulokować w nich gości w taki sposób, w jaki sobie tego życzą. Warto wybrać miejsce, które zapewni zaproszonym osobom dodatkowe udogodnienia w postaci na przykład klimatyzacji.

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą

Previous ArticleNext Article