Ciekawe

Komunia w hotelu – jak ją zorganizować?

Coraz częściej rodzice dzieci w wieku komunijnym decydują się na organizację przyjęcia komunijnego poza domem. Najczęściej podawanymi argumentami jest brak czasu i ochoty na spędzenie całego dbają w kuchni. Pragną oni świętować razem z dzieckiem, przy stole. Z myślą o takich osobach topowe hotele przygotowały ciekawą ofertę odświętnego obiadu oraz deseru, ze specjalnym uwzględnieniem małych gości.

Ustalanie detali

Pierwszym krokiem jest ustalenie detali wraz z właścicielami hotelu: liczbę gości, czas trwania przyjęcia, ilość podawanych dań, cenę za osobę. Istotne jest określenie naszych oczekiwań odnośnie menu. Najczęściej właściciele hoteli posiadają kilka przykładowych propozycji menu, które można łączyć lub mieszać w dowolny sposób. W przypadku obiadu komunijnego największym zainteresowanie cieszy się klasycznie rosół oraz drugie danie składające się z różnorodnych mięs. Dla dzieci tworzony jest osobny kącik ze słodkościami. Osoby dorosłe mogą korzystać z pater z ciastami i owocami umieszczonymi na stole.

Ile trwa przyjęcie komunijne? Najczęściej zamyka się ono w 4-5 godzinach. To optymalny czas do podania obiadu, ciepłego napoju, deseru. W trakcie trwania przyjęcia z głośników może płynąć subtelna muzyka.
Czytaj więcej na windsorhotel.pl.

Previous ArticleNext Article