Ciekawe

Szkolenie elektryczne – doskonalenie umiejętności

Dzisiejsze czasy wymagają ciągłego doszkalania i częstej zmiany zawodu. Dlatego Grupa Silesia SIMP sp. z o.o. zaprasza osoby zajmujące się sieciami elektrycznymi  na specjalne szkolenia elektryczne  – podwyższające ich kwalifikacje.

Po ich ukończeniu  uczestnicy zdają egzamin oraz otrzymują uprawnienia, dzięki którym mogą pracować jako: elektrycy przy eksploatacji  urzadzeń elektrycznych, lub przy dozorze zarówno urządzeń, instalacji, jak  i sieci elektroenergetycznych.

Szkolenia elektryczne –dla kogo?

Szkolenia elektryczne skierowane są do osób, które nadzorują wszelkie urządzenia  wytwarzające, zużywające oraz magazynujące  energię elektryczną, cieplną  oraz paliwa gazowe.  Mile widziani są pracownicy, którzy w swej pracy kontrolują urzadzenia oraz sieci elektromagnetyczne o napięciu zarówno do 1 kV, jak i powyżej 1 kV oraz zespoły prądotwórcze powyzej 50 kW lub instalacje gazowe o ciśnieniu większym i mniejszym niżeli 5kPA. Organizatorzy czekają również na osoby zajmujące się sieciami gazowymi  o ciśnieniu do i przekraczającym 0,5 mPA.

Szkolenia elektryczne – forma

Szkolenia elektryczne są w formie kursów tematycznych, w trakcie których omówione zostaną: urządzenia elektromagnetyczne w tym sieci o napięciu znamionowym większym i mniejszym niż 1 kV, urzadzenia termiczne i służace do elektrolizy; sprzęty prądotwórcze oraz pomiarowe, a także rodzaje sieci elektrycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – uprawnienia sep do 1 kv.

Previous ArticleNext Article